Індустрія освітлення розвивається так само швидко, як і все навколо - не залишилося сфер життя, на які б всюдисущий прогрес не вплинув. Спочатку ми дивувалися появі енергозберігаючих ламп, після світлодіодних, а вже сьогодні можемо керувати освітленням зі свого смартфона або планшета! Саме таким умінням може похвалитися mi light wifi controller, здатний перевернути ваше уявлення про звичне освітлення.

Як працює Mi-light wifi controller?

Mi light wifi controller - це пристрій, тісно пов'язаний з поняттям «розумного будинку». Він дозволяє управляти світлодіодними джерелами світла з мобільних пристроїв, причому, зовсім неважливо, на якій платформі вони працюють - Android або IOS.

Управління здійснюється за допомогою спеціальної програми, що має інтуїтивно зрозумілий інтерфейс, і практично повністю імітує кнопки пульта дистанційного керування. Називається програма Mi-light і завантажити її можна в Apple App Store або Google play. По суті, Mi light wifi controller - єдиний центр управління світлом, «мега мозок», відповідальний за освітлювальну сторону життя будь-якого будинку.

Для того щоб розібратися в принципі роботи Mi-light wifi controller знадобиться 3 девайси:

  • безпосередньо контролер (в комплекті з ним передбачений USB-кабель);
  • мобільний пристрій: смартфон, планшет;
  • світлодіодна лампа Mi light.

 

Саме налаштування Mi light wifi controller складається з 2 етапів:

  • Контролер прив'язується до мережі wi-fi і вашого мобільного пристрою, на який попередньо завантажується спеціальна програма Mi light, способом, описаним вище: через Apple App Store або Google play, або ж шляхом сканування QR-коду з коробочки контролера. Ярлик програми на робочому столі виглядає як тор, пофарбований у кольори веселки.
  • Світлодіодна лампа Mi light прив'язується до контролера.

Mi light wifi controller дозволяє управляти не тільки світлодіодними лампами, а й іншими джерелами світла, які працюють за тим же принципом, наприклад, світлодіодними стрічками.

 

Налаштування Mi light wifi controller: покрокова інструкція

Отже, почнемо з прив'язки контролера до мобільного пристрою:

  1. Контролер Mi light підключається до мережі за допомогою USB-кабелю з комплекту. При першому використанні виробник рекомендує його перезавантажити (кнопка на правій бічній панелі, вона досить маленька, тому натиснути її вийде за допомогою спиці або голки).
  2. На мобільному пристрої відкривається пункт меню «Налаштування», нас цікавить пункт wi-fi. Необхідно підключитися до контролера, як тільки він виявиться і стане доступний, з'явившись в списку мереж wi-fi.
  3. На наступному етапі необхідно здійснити деякі настройки на мобільному пристрої. Зайшовши у встановлений додаток Mi light, ви побачите список підключених до нього контролерів (їх може бути декілька), після того, як шуканий контролер знайдений, ви зможете задати йому конкретне ім'я. Цим етапом не рекомендоване нехтувати, щоб в подальшому не виникало плутанини при підключенні декількох контролерів.
  4. Далі потрібно встановити wifi-з'єднання з домашньою мережею. Для цього потрібно натиснути на кнопку «Налаштування» (configuration) в інтерфейсі програми Mi light, і після сканування доступних wi-fi мереж, підключитися до шуканої.
    Важливий момент: після підключення до wi-fi, програмку Mi light потрібно перезапустити.
  5. Наступний етап - вибір типу пульту програми Mi light, які доступні у вкладці «Монітор». Потрапити в відповідне меню можна, зробивши подвійний тап по кольоровому «колесу» Mi light. Далі потрібно порівняти той пульт, який намальований на коробці з лампою з тими, що пропонує програма, і вибрати відповідний.
  6. Тепер потрібно прив'язати до контролера світлодіодне джерело світла. Підходить не будь-світлодіодна лампа, а RGB, що випромінює як звичний білий колір, так і працює в інших режимах: R (red) - червоний, G (green) - зелений, B (blue) - синій.
    • Отже, що потрібно зробити:
      • вкрутіть лампочку в торшер, люстру або просто патрон;
      • протягом 3 секунд після того, як вона загориться, натисніть на одну з 4 кнопок, розташованих в нижній частині імпровізованого «пульту»;
      • «моргнувши» кілька разів, лампочка готова до того, щоб нею управляли за допомогою розумної програми.

 

Все, можна нарешті приступати до експериментів зі світлом: кнопки меню відповідають за яскравість і колір випромінюваного світлового потоку. Досить кілька разів пограти з настройками, щоб запам'ятати, де яка кнопка розташована. Програма також пропонує кілька автоматичних цікавих режимів. Прив'язати до Mi light можна відразу 4 лампи, і управляти ними одночасно або окремо.

Mi light wifi controller - не чергова іграшка, це дуже цікавий девайс, що дозволяє насолодитися грою світла і організувати в будинку самобутній світлодизайн!