Компанія Mi-light Ukraine є офіційним власником торгівельної марки Mi-light в Україні, і, на сьогоднішній день, презентує найбільший вибір на ринку України з інтелектуального освітлення для обладнання інтер’єру та екстер’єру як приватних апартаментів, так і комерційних об’єктів різного рівня складності.

Місія компанії Mi-light Ukraine - впровадження інновацій на ринку України в сфері розумного освітлення для полегшення життя та забезпечення зв’язку між технологіями та людьми. Забеспечення людей максимально широкими можливостями з сприйняття оточуючого простору завдяки реалізації легкої зміни параметрів освітлення та створення максимально природньої та комфортної атмосфери для діяльності та відпочинку.

Профіль компанії зосереджений на реалізації всіх видів розумного світлодіодного освітлення. Компанія надає ефективні інструменти дистриб'юції для партнерів та самостійно забеспечує реалізацію проектів,  включаючи базові етапи проектування: дизайн проекту, комплектація оптимальними технічними рішеннями, технічна підтримка. Інтелектуальне освітлення реалізовано на базі протоколів управління за допомогою бездротового зв’язку RF 2,4 GHz, Wi-Fi, 3G/4G, ZigBee, Bluetooth.  Ці протоколи підтримуються мобільними додатками для IOS  та Android: Tuya, Smart LiFE, Mi-boxer, Mi-boxer Smart, Mi-light 3.0.

Основна продукція - це високоякісні дистанційно-керовані світлодіодні Smart лампи, світлодіодні Smart світильники, світлодіодні трекові світильники , прожектори, дімери, контролери  та системи бездротового керування розумним освітленням, які  можуть утворювати систему розумного освітлення простору та бути інтегровані в сучасні системи розумного будинку.

Переваги в використанні

При проектуванні продукції ТМ Mi-light використані найсучасніші та революційні ідеї та концепції з створення інтелектуальних і зручних рішень в розумному освітленні. Всі рішення з лінійки розумного освітлення ТМ Mi-light мають дистанційне керування, як в локальних мережах за допомогою пультів та панелей керування на відстані до 25-100 м, так і без обмежень по відстані через глобальні мережі бездротового зв’язку 3G/4G, Wi-Fi за допомогою мобільних додатків для IOS  та Android: Tuya, Smart LiFE, Mi-boxer, Mi-boxer Smart, Mi-light 3.0.

Сертифікація відповідно до вимог стандартів якості та безпеки Європейського Союзу і Директиви ЄС щодо обмеження використання шкідливих речовин (RoHs) забезпечують високу якість всієї продукції. Завдяки високій якості, економічного ціноутворення та сервісу, ТМ Mi-light завоювали довіру і підтримку від наших клієнтів і отримали чудову репутацію, як в межах нашої країни, так і території ЄС.

Інтернет-магазин Milight: інтелектуальне світлодіодне освітлення від відомого виробника

Чому варто купувати світлодіодне обладнання в інтернет-магазині компанії Milight?

На сучасному ринку доступний широкий вибір приладів для створення світлодіодного освітлення. Та дійсно якісні, надійні, високофункціональні види подібного обладнання та аксесуарів до нього ви знайдете в нашому інтернет-магазині. Світлодіодні прилади з нашого асортименту відрізняються суттєвими перевагами, як і наші послуги. Основні з них такі:

  • Наявність гарантії від виробника. Наш інтернет-магазин є офіційним представником компанії Milight в Україні. Світлодіодні Smart лампи та інші товари у нас пропонуються з офіційною гарантією, зазвичай терміном від трьох до п'яти років, та можливістю післягарантійного обслуговування.
  • Оригінальність товарів. Оскільки ми є офіційним представником виробника і власником торговельної марки Milight в Україні, до нас всі товари від нього поставляються без посередників. Таким чином ми можемо гарантувати, що кожна лампа, пульт, блок живлення та інші вироби є оригінальними. Також завдяки цьому ми можемо пропонувати конкурентні ціни на наші товари.
  • Бездоганна репутація. На користь наших послуг і товарів свідчать оцінки незалежних експертів та відгуки покупців. Світлодіодне обладнання Milight в нас вибирають ті, кому знайомі рекомендували наші послуги й товари. Це найкраща оцінка для нашого магазину, якій ми прагнемо відповідати постійно.
  • Зручний сервіс. В нас гарантується можливість повернення товарів протягом 14 днів, транспортування замовлення всією територією України через Нову пошту, в тому числі кур'єрською доставкою. Ми приймаємо будь-яку зручну для покупців форму оплати за придбане світлодіодне обладнання та отримані послуги.
  • Доступні ціни. Світлодіодне обладнання купити в нас можна на вигідних для вас умовах. Адже ми пропонуємо товари від виробника. Окрім того, в нас постійно діють різноманітні привабливі знижки й розпродажі, а також гнучка система лояльності роботи з клієнтами в довгостроковій перспективі.

Про інтернет-магазин Milight

Інформація про інтернет-магазин Milight, наші принципи, пріоритети та переваги

Пропонуємо ознайомитися з найбільш актуальними фактами, які допоможуть вам скласти думку про інтернет-магазин світлодіодного обладнання Milight:

  • Ми співпрацюємо безпосередньо з компанією виробником наших товарів. Як офіційний представник відомого бренду, ми можемо гарантувати оригінальність, якість, інноваційні характеристики кожного запропонованого приладу. Також це дозволяє нам першими пропонувати нашим покупцям найбільш унікальні новинки виробника.
  • Повний асортимент світлодіодного обладнання. В нашому магазині ви можете придбати все для того, щоб створити ефективну енергоощадну систему розумного освітлення. Вам не доведеться шукати різноманітні прилади такого типу та комплектуючі до них в різних торгових точках, адже все необхідне акумулюється в нашому каталозі.
  • Кваліфікована допомога. Наші спеціалісти можуть вам допомогти підібрати все необхідне обладнання, тобто здійснити повний світловий розрахунок, аудит та підбір обладнання. Вони зроблять розрахунок кількості джерел освітлення, які вам знадобляться, а також нададуть інформацію щодо правильності їх монтажу, експлуатації й сервісного обслуговування.
  • Наша репутація — у ваших руках. Ми намагаємося забезпечити нашим покупцям можливість придбання високоякісних, надійних, ефективних, безпечних освітлювальних приладів за доступними цінами. Ми співпрацюємо з кожним клієнтом індивідуально, здійснюючи його повний супровід. Ми враховуємо побажання та зауваження наших покупців, що допомагає нам покращити рівень роботи на кожному етапі обслуговування клієнтів та організації маркетингу.

Інтернет-магазин світлодіодного обладнання Milight

У нашому інтернет-магазині купити світлодіодне обладнання можна для облаштування будь-яких побутових, громадських, комерційних приміщень, а також прилеглих територій. В залежності від ваших потреб, наші спеціалісти допоможуть вам вибрати м'яке світло для затишку і комфорту чи потужні світильники для максимально яскравого освітлення. Ми добре знаємо, що саме від світла значною мірою залежить емоційне та фізичне здоров'я наших покупців. Саме тому ми пропонуємо вам лише найкращі, безпечні, довговічні світлові прилади, які зроблять ваш простір комфортним та розумним.