UAH
 • USD
 • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Смарт освітлення Milight з бездротовим керуванням TUYA ZigBee Wi-Fi RF 2.4G

Як вибрати та купити LED світлодіодне освітлення в Україні

Сьогодні ЛЕД-освітлення в Україні активно застосовується в житлових, офісних, торгових, навчальних і виробничих приміщеннях. Цьому сприяє тривалий експлуатаційний термін, компактність і естетичність, що забезпечує просте впровадження приладів майже в будь-який інтер'єр. Однак для комфортного використання буде потрібне вміння правильно вибрати дані прилади.

Особливості LED-освітлення

Перша поява світлодіодів на світовому ринку сталася близько 50 років тому. З того часу їх конструкція була значно змінена. В наші дні світлодіодне освітлення є найперспективнішим і найвигіднішим варіантом. Значний робочий ресурс LED-освітлення становить 50-100 тисяч годин, при цьому можлива різна колірна температура. Відрізняються прилади й за класом захисту від зовнішніх впливів.

Купити світлодіодне освітлення необхідно через його незаперечні переваги:

 • Значний експлуатаційний термін, що досягає 25 років, при використанні по 10 годин щодня. Це в 6-15 разів довше, ніж здатні пропрацювати традиційні лампи розжарювання.
 • Кожен елемент світлодіодного світильника довговічний, не потребує обслуговування і заміни, а сила світла і потік не слабшають протягом усього терміну експлуатації.
 • Висока ефективність та енергозбереження.
 • Екологічність і відсутність необхідності в спеціальній утилізації.
 • Міцність, надійність і вібростійкість.
 • Чітке освітлення будь-яких об'єктів, при цьому індекс передачі кольору досягає 75-85 Ra, що можна порівняти з природним денним світлом.
 • ЛЕД освітлення в Києві має високий ККД, що наближається до 100%. У традиційних світильників він становить не більше 65%.
 • Прилади не пульсують на низькій чистоті й не напружують очі.
 • Діапазон робочих температур досить широкий: від - 50 до + 60 °С.
 • Простота установки.

Відмінності між світлодіодними світильниками

Вибрати й купити світлодіодне освітлення краще за все на основі зовнішнього вигляду приладу, що визначає варіанти застосування пристроїв. Спочатку класифікація світильників відбувається за типом монтажу - це можуть бути вбудовані та накладні вироби.

За місцем монтажу LED-освітлення поділяють на стельове, накладне, настінне і підлогове, зі своїми особливостями та продуктивністю. Вибір необхідно здійснювати по можливій зоні установки світлодіодного освітлення, щоб домогтися максимальної ефективності.

За типом корпусу світлодіодні освітлювальні прилади поділяються на точкові, прожекторні, світлодіодні стрічки, каскадні й LED-панелі. Для кожного з перерахованих варіантів є своє оптимальне місце застосування. Ціна світлодіодного освітлення також буде відрізнятися за характеристиками та способом використання приладів.

Нарешті, LED-освітлення підрозділяється за призначенням на промислові світильники, офісні варіанти, для приміщень загального користування, інтер'єрне та ландшафтне підсвічування, великі панелі й прожектори, домашні світильники та навіть моделі з антивандальним захистом.

Де купити світлодіодне LED освітлення в Україні?

Звернувшись в наш інтернет-магазин MiLight.com.ua, ви зможете придбати якісне світлодіодне освітлення, а також зарядні пристрої, інфрачервоні лампи, смарт пульти ДУ, пристрої для управління світлом від кращих світових виробників. Вибрати й купити LED освітлення на MiLight за найвигіднішими цінами допоможуть наші кваліфіковані консультанти, ґрунтуючись на ваших вимогах, побажаннях і відведеному бюджеті. Крім того, кожен наш клієнт забезпечується першокласним сервісом і оперативною доставкою замовлених товарів по Україні.

Вгору