UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Бездротові системи керування магнітними трековими світильниками Tuya ZigBee Wi-Fi RF 2.4G

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Керуй бездротово магнітними світильниками Mi-light  

Новітня технологія управління магнітних LED світильників Mi-light дозволяє керувати індивідуально кожним, або групами світильників даної моделі віддалено на відстані до 30 м з пульта управління, бездротової Touch панелі, або зі смартфона без обмежень по відстані (за наявності WiFi шлюза WL BOX-2, WL BOX-1 для світильників моделей -RF) та на відстані до 100 м з пульта управління, бездротової Touch панелі, або зі смартфона без обмежень по відстані (за наявності ZigBee шлюза ZB-BOX3  для світильників моделей -ZL, -ZR) . Можливість одночасного керування світильників з 1-4 керуючих пристроїв, що забеспечує зручне бездротове керування з будь-якої локації простору і значно спрощує електричні комунікації уникаючі використання дублюючих прохідних  вимикачів при проектуванні освітлення.

Ручні пульти ДУ Mi-Light Панелі ДУ для світлодіодної стрічки та лед освітлення Mi-Light RGBW лед контролери для лед освітлення 3G/4G/WI-FI Milight


Вільно налаштовуй температуру та інші параметри світла

Магнітний LED світильник Mi-light дозволяє плавно змінювати кольори RGB, насиченість кольору, відтінки і температуру світіння від 2700 K (тепле світло) до 6500 K (холодне біле світло), регулювати яскравість освітлення від 1 до 100% і налаштовувати параметри світла як індивідуально так і зонально.

 


Керуй освітленням зручно та сучасно

Завдяки використанню Wi-Fi шлюзів WL BOX-2, WL BOX-1, магнітні LED світильники Mi-light серії 2.4G RF отримують можливість керування не тільки офлайн за допомогою пультів та Touch панелей, а також онлайн  зі смарфона. Для керування можуть бути використані спеціалізовані додаткі для освітлення, такі як: MiBoxer Smart App, MiBoxer App, так і глобальні додатки для автоматизації простору: Smart Life, Tuya Smart.  звісно всі додатки можуть працювати як на гаджетах з підтримкою Android так і iOS. 

Для справжніх цінувачів комфорту і сучасних технологій реалізована можливість керування світильниками за допомогою голосових команд. Для керування голосовим помічником за допомогою Google Assistant (додатково до шлюза Mi-light) потрібний буде шлюз Контролер для розумного будинку Google Nest Hub. Для керування голосовим помічником за допомогою Alexa Amazon (додатково до шлюза Mi-light) потрібний буде шлюз cмарт колонка Amazon Echo Dot.

Ручні пульти ДУ Mi-Light Панелі ДУ для світлодіодної стрічки та лед освітлення Mi-Light

Вгору