UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

RGBW контролери та диммери з бездротовим керуванням

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням

У різних сферах сьогодні використовуються світлодіодні прилади. Вони розраховані на можливість управління в автоматичному режимі з допомогою спеціальних пристроїв. В першу чергу це RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо таку продукцію від компанії Milight, як одного з найкращих виробників світлодіодного обладнання. А оскільки ми є офіційним представником бренду, то можемо встановлювати на його товари найдоступніші ціни.

RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням

Що таке RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням з каталогу нашого інтернет-магазину?

Щоб розібратися з функціональністю даного обладнання, варто уточнити призначення кожного окремого виду. Це допоможе правильно вибрати та купити RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням. Зокрема:

  • Димер являє собою прилад для регулювання рівня яскравості різних світлових приладів, включаючи лампи, стрічки та світильники.
  • Контролер — це блок керування, що задає режим функціонування кольорової світлодіодної стрічки. Світло може блимати, чергуватись і змішуватися за кольором.
  • RGBW — це варіант комплектів кольорових фільтрів, які використовуються у світлочутливих матрицях. Діє на основі чотирьох видів детекторів.
  • Бездротове керування — це система регулювання характеристик роботи освітлювальних приладів за допомогою радіопульта, що функціонує на батарейках.

Особливості вибору

І контролери, і димер однаково важливі при облаштуванні системи світлодіодного освітлення. Разом вони допоможуть максимально ефективно коригувати колір, яскравість, насиченість та режим їх включення. Якщо замовити RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням у каталозі нашого магазину, то це дозволить створювати ефект еквалайзера, що не поступається кольоромузичним установкам. Налаштовується таке освітлення на смак користувача. У нас такі пристрої можна вибрати різних видів. Наприклад, широко популярні радіокеровані пристрої. Замовити RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням на сайті нашого магазину можна у вигляді моноблока, окремо або чотири в одному, разом із пультом та блоком живлення. Ось деякі характеристики, які допоможуть вибрати ці прилади.

Контролер

У процесі його вибору потрібно враховувати тип роз'ємів на вході і виході. Важливою є також робоча температура. Пропоновані в нашому каталозі RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням розраховані на функціонування при температурах від -20° до +60°C. Пульт керування діє з відстані до 30 м. Розмір пристрою такий, щоб його було зручно тримати під час експлуатації. Бездротова технологія, що застосовується в даних приладах, доповнена функцією мінімального енергоспоживання, транслювання сигналу на великі відстані та захисту від зовнішніх перешкод. Пульт радіочастотний. Крім того, може використовуватися контролер або програма смартфона, що працюють через Wi-Fi. У контролері передбачена можливість автоматизованої трансляції та синхронізації. Підходить пристрій під світильники садового, настінного і навіть підводного типу. На один прилад можна підключати близько 40 джерел світла. Корпус приладу виготовлений із міцного пластику із захистом IP20.

Димер

Крім перерахованих вище характеристик, такий прилад може керувати яскравістю стрічки, що розташована на відстані до 30 м. За допомогою такого пристрою можна створювати одну зону освітлення.

RGBW контролери 2.4GHz

Критерії

У процесі вибору і одного, і іншого пристрою важливо враховувати такі параметри:

  • Легкість, компактність, ергономічність, зручність експлуатації.
  • Міцність, довговічність, захист від пошкодження внутрішніх елементів.
  • Захищеність від перешкод, що підтверджується сертифікатом про наявність захисту.
  • Сумісність з іншими приладами. Цей параметр вказується в інформації про товар.

Пропонуємо в нашому каталозі замовити RGBW контролери та димери з бездротовим керуванням за цінами нижчими від ринкових з доставкою по Україні. А наші консультанти допоможуть розібратися із вибором.

Вгору