Що таке RGBW?

RGBW (аббр. від англ. Red, Green, Blue, White - червоний, зелений, синій, білий) - структура розміщення субпікселів для матриць дисплеїв в основі якої лежить звичайна колірна модель RGB. Головною віддмінністю є використання додакового субпікселя з білим кольором. Такий тип синтезу дозволяє більш ефективно формувати яскраві кольори. Якщо при використанні звичайних матриць з RGB-моделлю для збільшення яскравості необхідно підвищувати яскравість всіх трьох субпікселів, то у випадку з RGBW необхідної яскравості можна досягнути лише змінивши насиченість білого субпікселя. Основною перевагою даної технології є більш ефективне використання енергії. Патент на алгоритм розкладання RGB до RGBW належить Samsung Electronics. Така технологія досить важлива в мобільних пристроях, де ресурс елементів живлення обмежений, і тривалість роботи пристрою від одного заряду залежить від яскравості і тривалості роботи екрану.

Що таке ССТ?

CCT (аббр. від англ. correlated color temperature - корельована колірна температура) - міра кольорового вигляду джерела білого світла. CCT вимірюється за абсолютною шкалою температури в Кельвінах. Світлові вироби з білим світінням найчастіше доступні від 2700K (теплий білий) до 7000K (холодний білий).

Що таке диммер для світлодіодних ламп і лед стрічок?

Диммер (від англ. Dim - затемнити, українською мовою - світлорегулятор, французькою - варіатор) - електронний пристрій, призначений для зміни електричної потужності (регулятор потужності). Зазвичай використовується для регулювання яскравості світла ламп розжарювання, світлодіодних ламп та лед стрічок.