UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Енергонезалежність

Енергонезалежність для вашого будинку: джерела електроенергії на всі випадки життя

Сучасні реалії змусили нас цінувати енергетичну незалежність у глобальному сенсі, а й на побутовому рівні. Щобільше, використання автономних пристроїв для отримання електрики дозволило елементарно вижити в умовах відключення або повної відсутності світла. Якісні акумулятори, портативні зарядні станції, джерела безперебійного живлення та зарядні пристрої допоможуть забезпечити енергонезалежність будинку. В Україні їх можна придбати у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо дані прилади із найкращими характеристиками за помірними цінами.

Прилади для енергонезалежності

Чому варто купити джерела електроенергії для енергонезалежності вдома в інтернет-магазині компанії Milight?

Автономний будинок — це не просто красива картинка. Такий підхід дозволяє забезпечити максимальну комфортність житла за умов дефіциту енергії. Багато технологій дають можливість суттєво заощадити на забезпеченні будинку електрикою та теплом. У нашому інтернет-магазині прилади джерела електрики для енергонезалежності купити можна різних видів. Вони відрізняються інноваційними характеристиками, оскільки виготовлені з урахуванням передових технологій.

Основні різновиди приладів для енергонезалежності

Передбачливі власники житлових будинків та комерційних закладів ще на етапі будівництва встановлюють у них джерела електроенергії та тепла. Побутову техніку вони обирають також енергозберігаючу. При правильному підході можна забезпечити повну незалежність об'єкта від постачання газом, електрикою, теплом, водою та централізованого водовідведення. Останні два моменти потрібно забезпечити, зробивши якісну свердловину та відокремлену каналізацію. Опалення газом можна замінити на твердопаливний котел або тепло від енергії сонця. Що ж до електрики, прилади для енергонезалежності замовити в каталозі нашого інтернет-магазину можна найефективніших видів:

  • Літій-іонні акумулятори liFePO4. Такі батареї перезаряджаються. В них застосовується графітовий анод і фосфат літій-заліза як катод. Вони мають масу актуальних переваг, якщо порівнювати їх із більш традиційними системами з нікель-кадмієвими або свинцево-кислотними катодами. Насамперед це вища щільність одержуваної енергії, довговічність обладнання, відсутність саморозряду, а також оптимальні показники безпеки. Адже навіть після перегрівання така батарея не вибухає.
  • Портативні зарядні станції. Їх обирають до різних приладів, включаючи мобільні телефони та невеликі гаджети. Таке автономне джерело електрики для енергонезалежності будинку можна замовити різної потужності. Залежно від цього зарядна станція використовуватиметься для заповнення електрики для девайсів, лептопів та навіть невеликих телевізорів. Більш потужні моделі можуть потягнути такі побутові прилади як пральна машинка, морозильна камера, насос і бойлер. Ще потужніші моделі можуть стати джерелом електрики для дому на кілька діб з можливістю живлення холодильника та інших пристроїв.

Альтернативні джерела живлення

  • Зарядні пристрої та інвертори. Зарядні пристрої є акумуляторами живлення для батарей. Такі джерела електрики для енергонезалежності можна купити для використання в автомобілі або в будинку. За допомогою них можна також заряджати різні цифрові прилади, включаючи смартфони, планшети та GPS навігатори. Джерела безперебійного живлення або інвертори призначені для трансформування постійного струму в змінний. Інвертор живиться від акумуляторної батареї, а потім її електрострум перетворює з постійного на змінний, що необхідно для функціонування електрообладнання споживача.

Якщо вам потрібно вибрати та замовити прилади для енергонезалежності, у каталозі інтернет-магазину компанії Milight ви зможете вибрати найкращі варіанти таких пристроїв. А наші консультанти допоможуть вам зробити безпомилковий вибір.

Вгору