Звичні вимикачі, рубильники та інші елементи для регулювання світла сьогодні все більше старіють. На зміну їм приходять сучасніші системи управління освітленням. Види і призначення цих мереж бувають різними. Спробуймо розібратися в їх категоріях.

Системи управління освітленням: види та призначення

Які найпоширеніші види систем керування освітленням і для чого вони призначені?

За допомогою таких мереж здійснюється інтелектуальне керування всім освітленням або його локальними елементами. Причому контролювати їх можна віддалено. Можна використовувати звичайні перемикачі або системи з датчиками, що реагують на рух чи звук. За допомогою нашого каталогу можна облаштувати найкращі сучасні системи керування освітленням. Види та призначення таких мереж взаємопов'язані. Адже вибирати варіант слід саме під сферу подальшого використання системи освітлення.

Централізовані

Такі системи управління складаються з ланцюгів, які з'єднуються у центральному вузлі. Наприклад, це можуть бути дисплеї, розміщені в просторі приміщення. Мозковим центром такої системи є процесор. З його допомогою здійснюється контроль та програмування мереж. Завдяки цьому можна локалізувати ділянки освітлення, також відключати цілі групи джерел світла в один клік.

Можна використовувати поступове додавання світла в кімнаті з наближенням ночі. Причому здійснюватися це може в автоматичному режимі, під керуванням програми. Виконувати налаштування можна на iPhone, iPad або смартфоні з Android. Ключовою перевагою даної системи управління світлом, яку можна замовити через наш сайт, є високий рівень упорядкованості роботи джерел світла, а також мінімізація інструментів, розміщених в різних приміщеннях.

Системи керування освітленням

Бездротові

Такі мережі складаються з перемикачів та димерів, керованих на відстані. Це досить проста система як з монтажу, так і з експлуатації. Вона зручна в тому плані, що немає потреби тягнути по приміщенню дроти. До того ж на подібні системи управління освітленням ціни досить низькі. Це при тому, що їхня ефективність та функціональність практично безвідмовні. Єдиною проблемою може стати відсутність інтернету. Управління здійснюється через гаджети чи настінні панелі.

Гібридні

Подібна система є поєднанням бездротових та централізованих мереж. Вони пов'язані між собою та взаємозамінні. Якщо на якійсь ділянці діє провідна гілка, то вона може керуватися тим самим комутатором, як і бездротова.

Системи для керування освітленням

Які основні складові системи управління освітленням сьогодні є найбільш популярними?

Якщо вам потрібно створити систему керування освітленням, у каталозі інтернет-магазину компанії MiLight ви знайдете все необхідне для цього. Насамперед потрібно подбати про наявність таких компонентів:

  • Вимикачі та вимикачі ручного типу. Вони дозволяють контролювати освітлення у разі відсутності інтернету чи смарт-мереж. А застосування світлодіодних джерел світла дає змогу заощадити витрати електроенергії.
  • Контролери димерного типу. Це інноваційні елементи керування світлом. За допомогою них можна встановити оптимальний режим освітлення. При цьому споживатиметься набагато менше електрики.
  • Системи з датчиками руху чи звуку. Вони переважно встановлюються на зовнішні джерела світла. Їх можна вважати компонентами системи безпеки будинку. Включаються вони при попаданні живої істоти або автомобіля до зони мережі.
  • Датчики присутності. Вони використовуються у внутрішньому освітленні. Увімкнення світла відбувається при вході людини до кімнати. Вимкнення здійснюється через встановлений користувачем час після виходу з приміщення.

Можна також придбати мережеві системи керування освітленням. На сайті нашого магазину вони представлені у гідному асортименті. А наші консультанти допоможуть зробити гарантовано правильний вибір.