Каталог світлодіодного освітлення Mi-Light (Мілайт)Smart Life

Додаток "Smart Life" – це універсальний інструмент для інтеграції та керування розумними пристроями у вашому домі. Він підтримує широкий спектр продуктів, включаючи освітлення, розетки, термостати та безпекові камери, від різних виробників. За допомогою додатка ви можете легко створювати автоматизовані сценарії та розклади, що дозволяє вашому дому працювати ефективніше. "Smart Life" також надає можливість ділитися керуванням пристроями з членами сім'ї або друзями та керувати доступом до них. Крім того, додаток забезпечує віддалене керування пристроями, де б ви не знаходилися, забезпечуючи комфорт та економію енергії..


MiBoxer App

Додаток MiBoxer підтримує лише продукти серії WiFi "WL"; Він може керувати кольором світла, яскравістю, насиченістю та колірною температурою; Ви можете поділитися пристроєм з друзями та керувати доступом до нього; де б ви не були, ви можете виконати всі функції за допомогою додатку.


MiBoxer Smart App

Він може керувати кольором світла, яскравістю, насиченістю та колірною температурою; Світло автоматично вмикатиметься та вимикатиметься на основі температури, місцезнаходження, часу, які вас оточують, більш інтелектуальна система керування. Ви можете поділитися пристроєм з друзями та керувати доступом до нього.

 

Tuya Smart

 

Додаток Tuya Smart – це всеохоплююча платформа для управління розумним будинком, яка дозволяє користувачам легко підключати та керувати великою кількістю розумних пристроїв. Вона підтримує широкий спектр продуктів, таких як освітлення, розумні розетки, термостати, безпекові системи та багато інших, що робить її універсальним рішенням для дому. Користувачі можуть створювати автоматизовані сценарії та розклади для оптимізації побутових процесів та економії енергії. Tuya Smart також дозволяє ділитися керуванням пристроями з родиною та друзями, забезпечуючи спільне доступ та управління. Завдяки функції віддаленого керування, ви можете контролювати пристрої вашого розумного будинку з будь-якої точки світу, забезпечуючи безпеку та комфорт, не виходячи з дому.

Mi-Light 3.0 App

Додаток Mi-Light 3.0 підтримує лише продукт "Модель №: WiFi Box1". Він може керувати кольором, яскравістю, насиченістю та колірною температурою світла; де б ви не були, ви можете виконати всі функції за допомогою додатку.    

qr код milight apk завантажити milight apk
Завантажити Apk Mi-light 3.0