UAH
 • USD
 • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розумні світлодіодні лампи Milight

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Наша компанія займається дослідженнями, розробкою, виробництвом і продажем різних типів інтелектуального освітлення на основі світлодіодів. Це сучасне підприємство повного циклу, розташоване в китайському місті Шеньчжень. Воно відрізняється використанням в усіх дослідних і виробничих процесах новітніх технологій. Спеціалізація MiLight Ukraine - інтелектуальні світлодіодні лампочки, продаж і обслуговування. Також компанія відома високоякісними функціональними світлодіодними лампами, дистанційно-керованими світлодіодними лампочками (технологія бездротової передачі даних: радіоканал 2,4 ГГц, Wi-Fi і Bluetooth), точковими світильниками RGBW, трековими світлодіодними світильниками RGBW, кольоровими прожекторами, світлодіодними контролерами, а також в асортименті панелі і пульти дистанційного управління світлодіодного освітлення MiLight.

Переваги світлодіодних ламп з пультом компанії MiLight Ukraine (Мілайт Україна)

Ключові переваги продукції компанії - висока якість, розумна вартість і відповідний рівень обслуговування приладів освітлення після їх продажу. Це дозволило компанії заслужити бездоганну репутацію, завоювати довіру постійних клієнтів і ділових партнерів. Виробничі площі компанії обладнані потужними виробничими лініями, керованими висококваліфікованим персоналом. Це дозволяє забезпечити випуск виробів найвищої якості, Smart LED освітлення MiLight, а саме розумні багатобарвні лампочки MiLIght, ціна яких виходить набагато нижче за рахунок забезпечення суттєвої економічності виробництва. Товари цього бренду добре відомі і користуються попитом не тільки в європейських країнах, але також в Азії та Америці, на Близькому Сході і Австралійському континенті. Продукція компанії забезпечена міжнародним сертифікатом CE & Rohs.

Завдяки застосуванню у виробництві даного виду продукції міжнародного досвіду, розробки власних унікальних ідей і використання новітніх концепцій в сфері інтелектуального освітлення, нам вдається зробити обладнання для світлодіодного освітлення набагато більш функціональним і зручним. Кожен прилад управляється за допомогою смартфона, а також для цього може використовуватися бездротовий пульт дистанційного керування MiLight RGBW кнопковий, купити який можна або в комплекті з іншими пристроями, або окремо.

Завдяки застосуванню інноваційних програм і апаратних рішень, за допомогою нашого обладнання можна генерувати набагато більшу кількість оригінальних візуальних ефектів. Ці прилади дозволяють істотно заощадити кількість використовуваної електроенергії. Такі пристрої, як, світлодіодна лампочка MiLight, можна купити в Україні на нашому сайті, можуть використовуватися в будь-якій області світлотехніки. Вона дає чистий колір, тому є незамінною в створенні дизайнерської ілюмінації, включаючи світлодинамічні системи освітлення в нічних клубах, ресторанах, будинках і в загальному для створення затишного багатоколірного освітлення у Вашому інтер'єрі.

Кольорові лампи та світильники світлодіодного типу застосовуються в місцях з дорогим частим обслуговуванням, оскільки дозволяють значно економити витрати електроенергії, забезпечувати високий рівень електробезпеки і вандалостійкості. У нашому каталозі пропонуються різні світильники і супутнє обладнання до них, в тому числі настінне кріплення, контролери, пульти управління та інші не менш важливі аксесуари.

Розумні світлодіодні лампи Milight

Розумні світлодіодні лампи Mi Light: принцип дії, сфера застосування та відмінні характеристики

Такі пристрої — це не просто модна деталь інтер'єру. Вони відрізняються унікальною конструкцією. У них вмонтовані різні сенсори, які підвищують рівень комфортності використання приладів. В Україні купити розумні світлодіодні лампи Mi Light рекомендується для підвищення рівня пожежної безпеки електромережі. Також вони вигідні з метою економії електрики. Не кажучи вже про те, що з їхньою допомогою можна зробити інтер'єр привабливішим, додавши в нього незвичайні колірні рішення. Програмне забезпечення таких пристроїв дає можливість контролювати режим функціонування, інтенсивність освітлення і його яскравість. Наявність зручного управління за допомогою смартфона підвищує рівень комфортності експлуатації таких освітлювальних приладів. Причому впорається з цим завданням будь-який власник мобільного пристрою. Примітно, що розумні світлодіодні лампи Mi Light, замовити з доставкою які можна в нашому інтернет-магазині, оснащені програмним доповненням, адаптованим під операційні системи Android та iOS.

Принцип дії розумних світлодіодних ламп Mi Light

Управління цими лампами здійснюється через зручний пульт. Освітлювальна система складається з таких компонентів:

 • джерело світлових променів;
 • пульт дистанційного керування;
 • приймачі, контролери та сенсори.

Управління і види датчиків у смарт-лампах Mi Light

Сучасні технології дають можливість керувати процесом освітлення практично з будь-якої точки, контролюючи і регулюючи функціонування лампи. Відбувається це за допомогою смартфона. Також можна замовити розумні світлодіодні лампи Mi Light з каталогу нашого магазину, які працюють взагалі без втручання людини. У такому разі освітлювальні прилади розпізнають появу людини, автоматично здійснюючи вмикання і вимикання світла в приміщенні або зовні. Це сприяє економії витрачання електроенергії. Функціонування даного режиму забезпечує наявність двох датчиків:

 • Оптичного типу. Реле спрацьовує в разі появи в радіусі його дії людини або іншого рухомого об'єкта.
 • Акустичного типу. Датчик у лампі реагує на нестандартні звукові прояви. При цьому лампа світиться до зникнення звуку.

Призначення розумних світлодіодних ламп Mi Light

У нашому інтернет-магазині купити розумні світлодіодні лампи Mi Light можна різних видів. Причому налаштувати їх можна під свої уподобання. Основні типи призначення ламп:

 • Автоматичні. У них процес ввімкнення і вимикання відбувається під дією датчика, без втручання користувача, за попередньо заданими налаштуваннями.
 • Керовані. Їхня робота коригується за допомогою смартфона. Для цього користувач може перебувати в будь-якому зручному для нього місці, а не обов'язково біля джерела світла.

Світлодіодні смарт лампи Milight

Ключові переваги розумних LED ламп ТМ Mi Light

Такі пристрої мають масу актуальних переваг. Так, якщо замовити Smart світлодіодні лампи Mi Light у каталозі нашого магазину, то з їхньою допомогою можна буде:

 • Економити витрати електроенергії. Це можливо завдяки використовуваним світлодіодним технологіям і точному управлінню роботою приладу.
 • Імітувати присутність людини. Завдяки цьому можна створювати ілюзію присутності мешканців квартири, наприклад, на період відрядження.
 • Формувати світлові ефекти. З їхньою допомогою можна створювати точні акценти в інтер'єрі, змінюючи його під настрій мешканців будинку або стиль його дизайну.
 • Підвищувати рівень пожежної безпеки. Адже дані лампи не нагріваються, не замикають, не містять ризиків мимовільного загоряння.

Такі багатофункціональні розумні світлодіодні лампи Mi Light купити недорого в нашому магазині можна з доставкою на будь-яку адресу по території України. Наші фахівці допоможуть вам вибрати оптимальний варіант такого освітлення з урахуванням ваших особистих вподобань і специфіки майбутньої експлуатації ламп.

Вгору