UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Блоки живлення для світлодіодних стрічок

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Блоки живлення для світлодіодних стрічок: характеристики та специфіка вибору

Таке джерело світла, як світлодіодна стрічка сьогодні використовується надзвичайно широко. Це модуль, зібраний зі світлодіодів, прикріплених на гнучку плату на однаковій відстані один від одного. Для його роботи потрібна напруга 12, 24 або 5 вольтів. Тому струм необхідно перетворювати, для чого використовується спеціальний блок живлення. Для світлодіодних стрічок можна замовити його на нашому сайті. У нас у каталозі представлені пристрої різних видів. Їхні характеристики ми можемо гарантувати, оскільки пропонуємо продукцію тільки компанії Milight. Тим більше, що ми є її офіційним представником в Україні.

Блоки живлення для світлодіодних стрічок

Навіщо використовуються та яких видів можна купити блоки живлення для світлодіодних стрічок?

Такий пристрій призначений для зменшення напруги, що надходить на світлодіодну стрічку. Найбільш поширеними є блоки живлення, які використовуються у гірляндах для ялинки. У них разом зі штекером розташовується коробочка з приладом, що виконує функції перетворювача струму.

Основні різновиди

У нашому каталозі блоки живлення для стрічок на світлодіодах замовити можна різних видів. Але переважно вони вміщені в компактний, герметичний корпус. Виготовлений він може бути із різних матеріалів. Хоча бувають і моделі відкритого типу. Це один з основних критеріїв відмінності таких пристроїв.

Блоки живлення у пластиковому корпусі

Такі пристрої максимально легкі, невеликі за розміром та герметичні. Але їхня потужність не може перевищувати 100 Вт. На жаль, такий прилад може нагріватися через недостатній теплообмін.

Блок живлення в алюмінієвому корпусі

Такі пристрої застосовуються у професійному устаткуванні, наприклад для зовнішньої реклами. Його корпус герметичний, міцний, довговічний. У ньому передбачено оптимальний теплообмін. Також він забезпечує стійкість до впливу вологи та перепадів температури. Однак важить він дещо більше, ніж пластиковий. До того ж на такі блоки живлення для світлодіодних стрічок ціни набагато вищі, ніж на аналогічні вироби із пластику.

Блок живлення відкритий, без корпусу

Це найпоширеніший тип таких пристроїв, що використовується для облаштування освітлення у житлових будинках та квартирах. Він доступний за ціною. Завдяки відсутності корпусу, в пристрої забезпечений природний теплообмін оптимального рівня. Однак, якщо купити блоки живлення для світлодіодних стрічок такого виду, то вони будуть досить великими за розміром. Прилади не дуже естетично виглядають. Також у них немає захисту від пилу та вологи.

Блок живлення мережевий, компактний

Такий пристрій має такі переваги як мінімальна вартість і легкість підключення. Однак його потужність не може перевищувати рівень 60 Вт, а захист від пилу та вологи в ньому облаштований на елементарному рівні.

Блок живлення світлодіодної стрічки

Критерії вибору блоку

Якщо вам потрібно вибрати та замовити блок живлення для світлодіодних стрічок, у каталозі нашого магазину ви знайдете достатній вибір найкращих на сьогодні пристроїв такого типу. А наші спеціалісти допоможуть вам розібратися з особливостями їхнього вибору. Зокрема, вони рекомендують звернути увагу на характеристики пристрою, щоб вони відповідали особливостям вашої стрічки:

  • Блок живлення повинен мати рівень вихідної напруги дещо вищий, ніж мінімальний рівень, розрахований у стрічці.
  • Потужність вибирається за таким показником, як кількість ватів на 1 м стрічки. Таким чином, можна розрахувати необхідну потужність.
  • Враховуючи втрати під час подачі струму, потрібно збільшити розрахований рівень потужності на третину, після чого округлити показник.
  • Підключення блоку до стрічки здійснюється на клеми, які марковані під фазу, нуль, заземлення та стрічку.

Якщо ви вирішите вибрати та замовити блоки для світлодіодних стрічок в інтернет-магазині Milight, то зможете облаштувати автоматичне освітлення з високим рівнем надійності, безпеки та довговічності. Вам залишиться лише насолоджуватися ефективним освітленням.

Вгору