UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Смарт світлодіодні прожектори Milight

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

З розвитком передових систем освітлення більшої популярності набули такі прилади, як світлодіодні LED прожектори. Відмінності між такими освітлювальними рішеннями і традиційними ліхтарями полягають в ефективності - світлодіоди забезпечують значно більш високі показники яскравості і економії електроенергії.

Особливості світлодіодних прожекторів

Ще зовсім недавно питання вибору прожектора взагалі не стояло, адже всюди використовувалися джерела світла на базі галогенних ламп або ламп розжарювання. Недоліки таких рішень очевидні - підвищене нагрівання, слабка стійкість до зміни погодних умов, малий термін служби і низький ККД. Запасні лампи до такого прожектору були потрібні дуже часто.

Поступове підвищення вартості енергоресурсів підштовхнуло виробників звернути увагу на можливості зниження споживання енергії та підвищення ефективності прожекторів. Щоб отримати підходящі характеристики, потрібно було використання іншого освітлювального приладу. Саме таким рішенням став світлодіодний прожектор в Києві на базі LED-освітлення, який позбавлений всіх недоліків застарілого освітлення лампами розжарювання.

Як вибрати LED-прожектор

Для правильного вибору світлодіодного прожектора важливо розібратися з основними характеристиками цієї продукції. Для початку, це тип освітлювального приладу, який може бути наступних видів:

  • Вуличний LED-прожектор для відкритого простору.
  • Грунтовій прилад для монтажу на грунті, часто має круглу форму.
  • Лінійний прожектор. Нагадує лінійку, так як освітлювальні прилади виставлені в ряд.
  • Ландшафтні рішення. Купити світлодіодні прожектори такого типу можливо для підкреслення певних дизайнерських ходів на території та декору.

Світловіддача прожекторів на основі світлодіодів в два рази перевищує вироби з лампами розжарювання. Тобто, якщо придбати LED-прожектор з потужністю 50 Вт, це забезпечить дворазове підвищення ступеня освітленості, ніж у випадку з лампою тієї ж потужності. Багато сучасних рішень мають потужність 10-150 Вт.

Під різні умови використання можливо купити ЛЕД прожектор з необхідним кольором, включаючи білі (холодні або теплі), сині, червоні, зелені або змінювані варіанти освітлення.

Прожектори на світлодіодах добре справляються і з детекцією руху, при якому датчик активує освітлювальний прилад, коли між суб'єктом, що наближається і елементом освітлення відстань скорочується до певних меж. Дана можливість дозволяє додатково економити енергію.

Стосовно корпусу, сучасні прожектори зі світлодіодами випускаються в пластиці і алюмінії. Другий варіант відрізняється підвищеною міцністю і надійністю, але ціни на світлодіодні прожектори в пластиковому корпусі будуть нижчими.

Експлуатаційний термін світлодіодних прожекторів досягає десятків тисяч годин, а знижене споживання енергії виключає перегрів, без втрати здатності відмінно висвітлювати приміщення і території. Крім того, дані рішення мають стійкість до вібрації і ударів, а також цілком екологічні і не завдають шкоди навколишньому середовищу.

Де купити світлодіодні прожектори в Києві

Інтернет-магазин MiLight.com.ua пропонує можливість купити світлодіодний прожектор, RGBW контролер 2.4GHz, Смарт пульт ДУ і багато іншого, підібравши найбільш підходящий варіант з широкого асортименту якісної продукції. Ми наповнюємо свій каталог тільки перевіреними виробами і забезпечуємо найвигідніші ціни на освітлювальні прилади в Україні.

Вгору