UAH
 • USD
 • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Вимикачі та рубильники

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Рубильники та вимикачі для електромережі

Для нормального функціонування електричної мережі використовуються спеціальні пристрої, що працюють у автоматичному та ручному режимі. Насамперед це вимикачі та рубильники. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо ці та інші пристрої для формування електричної мережі з гарантією якості та функціональності, оскільки у нас представлена продукція прямо від виробника.

Вимикачі та рубильники

Як використовуються вимикачі та рубильники, їх різновиди та характеристики

Ці пристрої розрізняються за своїми функціональними завданнями, конструкціями та іншими особливостями. Якщо вам потрібно вибрати та замовити вимикачі та рубильники, у каталозі нашого магазину вам допоможуть це зробити наші професійні консультанти. При цьому вони порекомендують основні критерії, які дозволять вибрати варіант відповідно до ваших завдань.

Рубильник

Цей апарат призначений для здійснення включення струму, його перемикання та відключення. Його сила може становити 100 ампер та вище.

Різновиди

У технічній документації частіше використовують такі поняття, як роз'єднувач, вимикач навантаження та вимикач-роз'єднувач. Але на практиці частіше розрізняють рубильники:

 • Розривні, які призначені для ввімкнення та вимикання. Відповідно вони мають два положення.
 • Перекидні або реверсні, що вмикають струм, вимикають, а також перемикають на резервний вид живлення. Мають три положення.

Конструкція

Рубильники складаються з кількох ключових вузлів. До них відносяться такі елементи, як:

 • Поворотна контактна система, що має вигляд рухомого контакту у формі ножа або двох пластин.
 • Рукоятка, яку може замінювати ручний привод. Зустрічаються пристрої з обома варіантами.
 • Контактні виводи під провідники. Вони можуть бути розраховані на 3 або 6 входів, а також на 3 виходи.
 • Дугогасні камери. Їх може бути 1 або 2 на різних полюсах, що залежить від числа векторів перемикань.

Вимикачі

На сучасному ринку однаково затребувані рубильники та вимикачі. Купити недорого їх можна у нашому магазині. Це будуть пристрої з оптимальними характеристиками. Вони повністю відповідають тим, що вказані виробником. Що стосується вимикачів, то вони дають можливість швидко та чітко виконати включення струму та його відключення. Ці прилади оснащені контактами посиленого типу. Тому їхній ресурс набагато вищий, ніж у стандартних автоматах. Купити вимикачі в нашому магазині можна безпосередньо під ваші електромережі. Розібратися з їх параметрами можна за допомогою карток товару або консультації наших фахівців.

Функції

Ці пристрої виконують стандартні функції. До них насамперед належать:

 • Можливість включення та відключення електрики;
 • Формування спеціальних розривів у електромережі;
 • Спрощення процесу монтажу електричних мереж;
 • Полегшення виконання підключення на електрощиті;
 • Створення високого рівня захисту електромонтера.

Автоматичні вимикачі та рубильники

Переваги

Якщо ви вирішите вибрати та замовити рубильники та вимикачі на сайті нашого магазину, то таким чином забезпечите можливість створення якісних, функціональних, максимально захищених електричних кіл. Завдяки цьому домашній майстер або професійний електромонтер отримає додатковий захист під час створення, використання та обслуговування електромережі. Всі ці комутаційні пристрої відрізняються зручністю експлуатації, надійністю, точністю роботи. На приладах нанесені добре читальні маркувальні позначення. Переважно вони розраховані працювати з номінальним струмом 40 чи 63 ампери.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині замовити рубильники та вимикачі за цінами нижчими за ринкові з гарантією від виробника та доставкою по Україні. Своє замовлення ви отримаєте за лічені дні, незалежно від його обсягу та вашої адреси. Ви можете бути впевнені в якості та функціональності придбаних у нас товарів.

Вгору