UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інтелектуальні зарядні пристрої Miboxer

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Розумні зарядні пристрої MIBOXER

Проблема постійної покупки і заміни акумуляторів живлення повністю вирішена, завдяки розумним зарядним пристроям. Сьогодні купити пристрій для зарядки батарей можна будь-якого формату - стаціонарний або автомобільний. Зокрема, для автомобілістів вельми цікавою є зарядка Miboxer CC-24, сумісна з усіма видами цифрових пристроїв. До приладу можна підключати пристрої через стандартний USB кабель до виходів 12V/2А і 5V/2А. Ви можете не переживати за збереження своїх пристроїв, оскільки безпека гарантована запобіжником з функцією захисту від короткого замикання. За допомогою цієї зарядки можна заряджати будь-які мобільні пристрої, не тільки смартфони, але і навігатори, планшети. А під'єднавши до автомобільного зарядного пристрою Miboxer будь-який розумний зарядний пристрій з тієї ж серії, ви зможете зарядити в дорозі акумулятори будь-яких видів і розмірів.

Якщо вам потрібна зарядка для акумуляторних батарей купити її можна, підібравши гідну і відповідну модель. Популярною залишається модифікація Miboxer C4, в якій можна заряджати будь-які типи циліндричних акумуляторів (літій, нікель метал, нікель кадмій, нікель-метал гідридні батарейки). Корпус виготовлений з міцного і високоякісного пластику, контакти оснащуються подвійними виїмками, що підвищують якість зчеплення з батарейками. На великому дисплеї відображаються всі поточні параметри, що дозволяє легко контролювати статус заряду.

Чому варто купити розумний зарядний пристрій на Milight

Повна сумісність і універсальність - в чотирьох слотах одночасно можна заряджати різні акумулятори. Серед усіх цих переваг варто відзначити також захист від короткого замикання і зворотної полярності, автоматичне відключення після завершення зарядки, визначення опору батареї, зарядку акумуляторів невеликої ємності. Ця багатофункціональна зарядка для батарейок, ціна якої доступна широкій аудиторії, стане кращим помічником для власників великого комплекту батарей.

4-х слотний зарядний пристрій Miboxer C4-12 призначене для зарядки практично всіх відомих на ринку акумуляторів, має також функцію Powerbank. При наявності в одному зі слотів літієвої батареї, можлива зарядка будь-яких цифрових пристроїв. Купити саме цей розумний зарядний пристрій акумуляторів стоїть також тому, що він підтримує інші корисні функції: визначення струму заряду, температури, внутрішнього опору батареї. Струм заряду виставляється автоматично або вручну (доступно 11 варіантів налаштування).

Варта уваги Miboxer C2-6000 зарядка для батарейок купити яку варто, якщо вам часто доводиться міняти батареї в різних гаджетах. Пристрій призначений для зарядки двох циліндричних акумуляторів, підтримує функцію Powerbank. Це означає, що одночасно з зарядкою батарей можна заряджати мобільні цифрові пристрої, через роз'єм USB. Серед автоматичних функцій - визначення струму заряду, температури, ємності батареї, відсотку заряду.

Важлива особливість пристрою - можливість відновлення літієвих батарей, розряджених до нуля. Якщо зарядний визначає, що напруга батареї нижче 3.6V, зарядка починається з крапельної подачі струму, поки рівень напруги не підніметься до нормального рівня. Якщо зробити це не вдається, на екран виводиться повідомлення про помилку.

У зарядному також можна активізувати літієві акумулятори, розряджені до напруги, нижче допустимого значення. Присутній вбудований захист від перегріву - якщо датчики фіксують температуру вище 90 градусів, припиняються всі процеси, які відновлюються після охолодження.

Аналогічні функції має і зарядка Miboxer C2-4000, в ній відсутня тільки можливість зарядки мобільних пристроїв. Прилад автоматично вимірює ємність батареї, час і відсоток заряду, заряджає, розряджає і знову заряджає батареї. Також присутній захист від перегріву, автоматичне відключення при досягненні повного заряду.

Вгору