0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Розумні світлодіодні лампи Milight

Наша компанія займається дослідженнями, розробкою, виробництвом і продажем різних типів інтелектуального освітлення на основі світлодіодів. Це сучасне підприємство повного циклу, розташоване в китайському місті Шеньчжень. Воно відрізняється використанням в усіх дослідних і виробничих процесах новітніх технологій. Спеціалізація MiLight Ukraine - інтелектуальні світлодіодні лампочки, продаж і обслуговування. Також компанія відома високоякісними функціональними світлодіодними лампами, дистанційно-керованими світлодіодними лампочками (технологія бездротової передачі даних: радіоканал 2,4 ГГц, Wi-Fi і Bluetooth), точковими світильниками RGBW, трековими світлодіодними світильниками RGBW, кольоровими прожекторами, світлодіодними контролерами, а також в асортименті панелі і пульти дистанційного управління світлодіодного освітлення MiLight.

Переваги світлодіодних ламп з пультом компанії MiLight Ukraine (Мілайт Україна)

Ключові переваги продукції компанії - висока якість, розумна вартість і відповідний рівень обслуговування приладів освітлення після їх продажу. Це дозволило компанії заслужити бездоганну репутацію, завоювати довіру постійних клієнтів і ділових партнерів. Виробничі площі компанії обладнані потужними виробничими лініями, керованими висококваліфікованим персоналом. Це дозволяє забезпечити випуск виробів найвищої якості, Smart LED освітлення MiLight, а саме розумні багатобарвні лампочки MiLIght, ціна яких виходить набагато нижче за рахунок забезпечення суттєвої економічності виробництва. Товари цього бренду добре відомі і користуються попитом не тільки в європейських країнах, але також в Азії та Америці, на Близькому Сході і Австралійському континенті. Продукція компанії забезпечена міжнародним сертифікатом CE & Rohs.

Завдяки застосуванню у виробництві даного виду продукції міжнародного досвіду, розробки власних унікальних ідей і використання новітніх концепцій в сфері інтелектуального освітлення, нам вдається зробити обладнання для світлодіодного освітлення набагато більш функціональним і зручним. Кожен прилад управляється за допомогою смартфона, а також для цього може використовуватися бездротовий пульт дистанційного керування MiLight RGBW кнопковий, купити який можна або в комплекті з іншими пристроями, або окремо.

Завдяки застосуванню інноваційних програм і апаратних рішень, за допомогою нашого обладнання можна генерувати набагато більшу кількість оригінальних візуальних ефектів. Ці прилади дозволяють істотно заощадити кількість використовуваної електроенергії. Такі пристрої, як, світлодіодна лампочка MiLight, можна купити в Україні на нашому сайті, можуть використовуватися в будь-якій області світлотехніки. Вона дає чистий колір, тому є незамінною в створенні дизайнерської ілюмінації, включаючи світлодинамічні системи освітлення в нічних клубах, ресторанах, будинках і в загальному для створення затишного багатоколірного освітлення у Вашому інтер'єрі.

Кольрові лампи та світильники світлодіодного типу застосовуються в місцях з дорогим частим обслуговуванням, оскільки дозволяють значно економити витрати електроенергії, забезпечувати високий рівень електробезпеки і вандалостійкості. У нашому каталозі пропонуються різні світильники і супутнє обладнання до них, в тому числі настінне кріплення, контролери, пульти управління та інші не менш важливі аксесуари.

 

Сортування:
Вгору