UAH
  • USD
  • PLN
Порівняння
Додайте довари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Інфрачервоні лампи та брудери для обігріву тварин

Інфрачервоні лампи для обігріву приміщень в Україні

Холодна пора року виводить на перший план питання якісного обігріву будинку та інших приміщень. Створити комфортний мікроклімат в своїй оселі або будівлях для утримання тварин можна, якщо купити інфрачервоний обігрівач. Ці сучасні прилади є справжнім проривом в опалювальній сфері за останні роки. Переваги системи полягають в економічності, естетичності і простоті управління.

Як працюють інфрачервоні лампи для обігріву

Функціонування інфрачервоних опалювальних пристроїв здійснюється за принципом інфрачервоного обігріву - одного з ключових методів природної передачі тепла. Сонце гріє нашу планету за допомогою електромагнітних хвиль, певну частину яких ми сприймаємо як видиме світіння. Невидима довгохвильова частина сприймається нами як тепло, вона знаходиться в інфрачервоному діапазоні. Подібний обігрів можна отримати і в своєму будинку, якщо вибрати і купити інфрачервоні обігрівачі.

Теплове випромінювання від інфрачервоних приладів майже не поглинається повітрям і не розсіюється. Нагріті об'єкти передають тепло повітрю, і саме тому цей тип опалення називають прямим обігрівом.

Сьогодні активно використовуються інфрачервоні лампи для обігріву тварин. Максимальний комфорт в результаті обігріву приміщення встановлюється через кілька годин після активації пристрою. Але і відразу після виключення тепло не йде, так як предмети в приміщенні продовжують віддавати енергію ще деякий час.

Можлива різна конструкція інфрачервоних обігрівачів, але найчастіше використовується комбінація випромінювача і відбивача, що потрібно для фокусування променів в необхідних напрямках.

Переваги інфрачервоних ламп для обігріву приміщень

Основна перевага інфрачервоного обігріву полягає в підвищеній продуктивності. Здійснюючи, наприклад, обігрів курника інфрачервоними лампами, відчуття тепла в приміщенні прийде практично моментально. Ключовим завданням кожного обігрівача є якісний і швидкий обігрів, з чим чудово справляються ІЧ-пристрої, а їх енергія абсолютно не втрачається на «проміжні середовища».

Поворотна ніжка обігрівача забезпечує можливість направляти ІЧ-випромінювання в необхідну зону. Застосовуючи конвекційні обігрівачі, подібна спрямована дія буде неможливою, адже напрямок теплового потоку в них відрегулювати неможливо. До того ж, інфрачервоні обігрівачі зігрівають саме предмети, а не повітря, що піднімається вгору.

Серед безперечних переваг інфрачервоного обігріву можна виділити:

  • Екологічність. При роботі приладів не спалюється кисень, не з'являється неприємний запах і не піднімається пил.
  • Економічність і тривале збереження теплоти в будівлях.
  • Підвищений ККД.
  • Простий монтаж, легкість і мобільність.
  • Універсальність. Відсутні такі місця, де не можна було б якісно застосовувати інфрачервоний обігрів.
  • Незалежність від протягів і вітру.
  • Естетичність і довговічність.
  • Купити лампу для обігріву тварин можна за доступними цінами.

Де купити інфрачервоні обігрівачі в Україні?

Щоб придбати якісне обладнання для ІЧ-обігріву, варто звертатися в перевірені торгові точки. Наш інтернет-магазин MiLight.com.ua пропонує можливість купити інфрачервоний обігрівач, розумне освітлення, зарядні пристрої, обладнання для управління світлом, смарт пульти ДУ, зробивши вибір з широкого асортименту високоякісної продукції від популярних брендів. Також ми забезпечуємо найкращі ціни по Україні, кваліфіковану допомогу у виборі товарів і першокласний сервіс.

Вгору