Компанія MiLight - це високотехнологічна компанія, розташована в Шеньчжені, Китай, яка спеціалізується в галузі досліджень, розробок, виробництва, а також реалізації всіх видів інтелектуального світлодіодного освітлення. Наша основна продукція - це високоякісні світлодіодні лампи, світлодіодні світильники на стелю, світлодіодні трекові світильники і світлодіодні контролери.

Ми пишаємося своїми новаторськими ідеями і концепціями створення більш інтелектуальних і зручних світлодіодних світильників. Вся продукція може управлятися дистанційно і ще більш глобально за допомогою смартфона! Добре налагоджена виробнича лінія і висококваліфікований персонал відділу контролю якості забезпечують високу якість всієї продукції. Ми реалізуємо нашу продукцію по всьому світу: в Європі, Північній Америці, Південній Америці, Австралії, Середньому Сході та Азії. Вся продукція сертифікована відповідно до вимог стандартів якості та безпеки Європейського Союзу і Директиви ЄС щодо обмеження використання шкідливих речовин (RoHs). Завдяки високій якості, розумній ціні і сервісу, після придбання нашої продукції, ми також завоювали довіру і підтримку від наших клієнтів і отримали чудову репутацію, як в межах нашої країни, так і за кордоном.

Компанія MiLight була і завжди буде одним з провідних виробників в області смарт світлодіодного освітлення. Зусиллями всього персоналу ми фокусуємося на нових ідеях і продовжуємо створювати нові продукти. Прорив в світлодіодному освітленні настав, і ми є лідером у виробництві смарт світлодіодного освітлення!