В сучасному світі все більшу роль в нашому житті відіграє вільний час. Ми оптимізуємо різні процеси навколо себе, шукаємо джерела які підвищують швидкість, збільшуємо багатофункціональність і навпаки спрощують певні дії. Неминуче цей процес торкається навколишнього середовища в якому ми живемо та працюємо. Світло в нашому житті відіграє важливу роль як функціональне джерело яке дає можливість натхненно працювати та комфортно відпочивати. Нещодавно складні та дорогі системи розумного освітлення, які були доступні тільки в топ проектах різного рівня від приватних до муніципальних тепер стають простими та побутовими, доступними для звичайних користувачів у налаштуванні та користуванні.  Якщо ще доволі не так давно потужні компанії гравці ринку намагались виділитись за рахунок написання власних інтерфейсів керування та створення власних протоколів, які запатентовані для керування системами розумного будинку,  то зараз кон'юнктура ринка кардинально змінюється, як змінюється і погляд на інфраструктуру керування. На сьогоднішній день стає перспективним розвиток колективних рішень, які забезпечуються компаніями зі всього світу і ці рішення працюють в межах єдиного протоколу і поєднують переваги один одного. Такими рішеннями є побудова розумного будинку та проектів з розумного освітлення на протоколах керування RF 2 4G, Wi-FI, Zigbee.  Ці протоколи підтримуються додатками Tuya, Smart LiFE, та іншими, що дозволяють використовувати девайси різних виробників зі всього світу об'єднуючи в одну інфраструктуру керування. Тепер користувачі не обмежені в виборі бренду і можуть взяти будь-які оптимальні технічні рішення і об'єднати їх в один проект.

 

Продукція наших торгівельних марок Mi-light, Smart Systems Group, Mi-boxer повністю закриває потреби розумного освітлення в проектуванні як простих побутових типових рішень, таких як: квартири, будинки; так і більш складних проектів таких як: рітейл, локації відпочинку, парки, архітектурні міські проекти.

Розумне освітлення дозволяє зробити будь-який простір адаптованим під користувачів, функціональним, енергозберігаючим, комфортним, значно економить ресурси при будівництві завдяки спрощенню інженерних рішень.

Більшість асортименту нашої продукції працює на двох  бездротових протоколах RF2.4G та ZigBee. На цьому принципі реалізована взаємодія між приймальними пристроями (контролери, світильники, смарт лампи, прожектори, outdoor світильники, смарт релє) та керуючими пристроями (пульти, тач панелі, хаби (шлюзи Wi-Fi, Zigbee). У випадку використання керування з телефона або планшета iOS/ Android, команда формується в додатку  та надсилається через wi-fi/Zigbee хаб (шлюз) , далі команда адресно надсилається або окремому пристрою або  групі пристроїв по бездротових протоколах RF2.4G та ZigBee. 

Умови використання обладнання наступні: 

1. Відстань від приймального пристрою до пульта/тач панелі/ wi-fi шлюза для пристроїв RF2.4G - до 30м;

Відстань від приймального пристрою до пульта/тач панелі/ wi-fi шлюза для пристроїв ZigBee - до 50-100м;

2. Всі приймальні пристрої є пасивними ретрансляторами, тому дія сигналу або команди подовжується на відповідну відстань 30+30+30 .... або 50+50+50...м і не є обмеженою. Між пристроями має зберігатись відповідна відстань.

3. Приймальні пристрої можуть керуватись як окремо так і разом. Пристрої в незалежності від призначення (наприклад контроллер для LED + даунлайт) можуть об'єднуватись в групи без обмежень по кількості в одній групі. Кількість груп залежить від пристрою керування яким виконується управління і може бути у межах 1-100 зон (груп), з можливістю масштабування за рахунок використання декількох пристроїв керування. Пристрої об'єднані в одній групі синхронно виконують  надіслані команди в межах своєї функціональності.

4. Керуючі пристрої (панелі, пульти) та віртуальні пульти в додатку можуть бути в наступних конфігураціях : 1зона, 4 зони, 8 зон, 100 зон. Приймаючий пристрій може одночасно керуватись з 4/12 керуючих пристроїв, один з яких може бути Wi-Fi/Zigbee хабом. При цьому,  кількість керуючих телефонів/гаджетів, підключених до хабу необмежена.

5. Онлайн керування з гаджетів відбувається з додатків на вибір: в залежності від моделі шлюза: Mi-BOXER, Smart-Life, Tuya, Mi-light 3.0  (для IOS / Android). Передбачена додаткова інтеграція в Google Assistant, Alexa Amazon для керування голосовими помічниками. Також через протокол Zigbee відповідна лінійка пристроїв mi-light може бути підключена в системи керування Philips Hue, IKEA TRADFRI, Amazon ECHO Plus (2-го покоління), ECHO (4-го покоління), ECHO Studio, ECHO Show (2покоління).

Дуже важливим фактором сьогодення є можливість керування офлайн коли з різних причин (відсутність інтернету, збій перефірійного обладнання, мережі, тощо) неможливо продовжувати керувати світлом.

 Головною відмінністю продукції торгівельної марки Mi-light від інших конкурентних рішень є наявність і можливість як онлайн так і офлайн керування освітленням.  Лінійка пристроїв для офлайн керування Mi-light представлена пультами та  тач панелями на 1-8 груп освітлення + пульти на 100 груп (для великих проектів). Наприклад, якщо у вашому просторі реалізована схема керування тільки онлайн  через, наприклад,  додаток xiaomi або philips hue, та з будь-якої причини стався збій і ви не онлайн - виникає проблема з налаштуванням та керуванням освітленням.

 Також в лінійці нашої продукції наявні моделі, на яких реалізовано:

-  керування по Wi-Fi  з додатку без використання шлюзу

-  по протоколу LORA 433MHz для OUTDOOR рішень, грунтових і підводних світильників

- цифровий і дротовий DMX512 для різних серій обладнання;

- DALI провідний інтерфейс;

- PUSH DIM, TRIAC, 0..1,10V керування.

Дуже важливим технічним рішенням розумного освітлення від Mi-light є можливість інтеграції в проект розумного будинку будь-яких звичайних світильників будь-яких виробників і фабрик, які будуть також мати можливість бездротового керування та певної зміни характеристик світла, завдяки підключенню через спеціалізовані контролери. Як приклад використання контроллери TK-C1.

Серед переваг продукції торгівельної марки Mi-light можна виділити наявність майже в усіх пристроях можливості дімування 1-100%,  зміни температури білого світла від 2 700 до 6 500K, можливість включення RGB палітри, зміна сатурації світла, Налаштування сцен, Налаштування таймерів, музикальні ритми, встановлення біоритму для окремих зон, Do not disturb режим; Tap-to-Run і автоматизація.

Повертаючись до головного критерію, який дозволяє інтегрувати розумне освітлення в будь-які проекти, хочемо виділити бюджетність рішень від Mi-light. Проекти від мінімального комфортного освітлення кімнати до оздоблення великого комплексу відпочинку реалізовані на бездротових технологіях закладених в архітектуру продукції ТМ Mi-light, SMART SYSTEMS group, Mi-boxer дають можливість реалізувати розумне керування з економією в 5-10 разів відносно класичних систем розумного будинку реалізованих на провідних дискретних сигналах на базі централізованих керуючих контролерів.