22-23 лютого 2018 року! У КМДА, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, пройде захід Smart Building

Smart Building - міжнародна професійна виставка, що демонструє світові та українські досягнення в галузі інтелектуальних систем й автоматизації об'єктів комерційної та житлової нерухомості.

Саме тут представники бізнесу, розробники, забудовники та всі, хто причетний до впровадження smart технологій, зможуть отримати масу корисної інформації, донести свої питання та пропозиції представникам влади, а також розробити стратегічні напрямки для вирішення власних завдань.

Тематика конференції буде представлена в кількох напрямках:

   Розумний будинок

Кожному з нас хочеться жити в сучасному і технологічному будинку, де процеси будуть автоматизовані, а єдиний сервіс буде давати можливість стежити за всім, що пов'язано з нашим житлом. Технології створення таких «розумних рішень» вже на повну силу масово використовуються в усьому світі, однак і серед них потрібно виділити саме ті, які будуть відповідати нашим запитам і умовам.

   Розумне місто

Smart технології - це не щось зі світу фантастики. Маса реалізованих проектів, наявних розробок і стартапів по всьому світу доводять це кожного дня. Зробити місто розумним і комфортним - не тільки завдання міської влади, адже ми пам'ятаємо, що все починається з кожного з нас і саме спільними зусиллями ми впроваджуємо нові технологічні рішення!

   Енергоефективність

З кожним новим опалювальним сезоном ми все частіше приходимо до думки, що впровадження сучасних енергозберігаючих технологій зможе полегшити нам життя. Саме на нашому майданчику ви отримаєте відповіді на питання: як економити кошти; як мінімізувати втрати енергоресурсів; які технології дають значний ефект енергозбереження та як зробити житло більш якісним і комфортним.

   Iot - рішення

Багато хто вважає, що поняття «Інтернету речей» нерозривно пов'язане з мережею, якою ми користуємося щодня. Можна уявити собі картину, де безліч пристроїв, об'єднаних в єдине ціле через глобальну мережу, обмінюються даними між собою і серверами й створюють цифрову картину світу.

   Автоматизація будівель

Один з найважливіших напрямків в області будівництва та управління інженерними системами. Автоматизована система дозволяє організувати централізоване управління, контроль і діагностику всіх інженерних систем будівлі шляхом використання інформаційних технологій та інтеграції цих технологій в єдину інфраструктуру.

   Audi/Video

Дізнайтеся, як за допомогою Центру Інтернету речей підключати мільярди ресурсів Інтернету речей, відстежувати їх стан і управляти ними. Керівництва, довідники по API, відео та інші документи допоможуть вам встановити надійний двосторонній зв'язок між пристроями IoT і серверною частиною рішення.

Що вас чекає!

Цього року захід проходить за підтримки Київської міської державної адміністрації та ряду організацій, які об'єднують представників влади та мерів міст України! Захід представить 2 блоки: конференцію і виставкову зону. При цьому вхід у виставкову зону повністю - вільний. На конференцію ж вільний вхід виключно для представників органів влади та місцевого самоврядування, керівників підприємств, ОСББ та ЖЕКів.

Виставка покликана стати головною подією для споживчої індустрії високих технологій, демонструючи широту і глибину інновацій на ринку будівництва і створення актуальних розробок і рішень.